/* text */ ?>

Jak nás najdete

 

mapa

 

GPS: 49°39'25.312"N, 18°31'22.836"E

 

Autobusem:

Domov pro osoby se zdravotním postižením: Autobusové spojení je asi 5 min. od zastávky „Náměstí" směrem na Vyšní Lhoty - (za kostelem 100 m vpravo)

Autobusové spojení směrem od Frýdku-Místku: z autobusového nádraží Frýdek-Místek přes Dobrou směrem na Třinec, přestup na autobusové zastávce Hnojník - střed, směr Komorní Lhotka.

Autobusové spojení směrem od Českého Těšínaz autobusového nádraží Český Těšín přes Třanovice směrem na Frýdek-Místek, přestup na autobusové zastávce Hnojník-kostel, směr Komorní Lhotka.

Autobusové spojení směrem od Třince: z autobusového nádraží Třinec přes Nebory směrem na Frýdek-Místek, přestup na autobusové zastávce Hnojník-střed, směr Komorní Lhotka.

 

Vlakem

Vlakové spojení směrem od Frýdku-Místku: z vlakového nádraží Frýdek-Místek přes Dobrou směrem na Český Těšín, přestup ve stanici Hnojník na autobus, směr Komorní Lhotka. 

Vlakové spojení směrem od Českého Těšína: z vlakového nádraží Český Těšín přes Ropici směrem na Frýdek-Místek, přestup ve stanici Hnojník na autobus, směr Komorní Lhotka. 

Vlakové spojení směrem od Třince: z vlakového nádraží Třinec směrem do Českého Těšína, přestup na vlak směrem na Frýdek-Místek, přestup ve stanici Hnojník na autobus, směr Komorní Lhotka.